HZ INSTALO

Odborné plynařské práce

Provádíme instalace plynových spotřebičů, opravy plynových rozvodů a kompletní plynařské práce.
plynarske prace hzinstalo 4
IMG 20180829 145417
Plynařské práce

Realizujeme plynové rozvody a instalace plynových spotřebičů

Nabízíme vám komplexní a odborné plynařské práce s oprávněním od výstavby a montáže plynovodů až po zapojení plynových spotřebičů. Instalujeme plynové rozvody pro rodinné a bytové domy včetně napojení na plynovodní přípojky. Provádíme instalace plynových spotřebičů – instalujeme plynové kotle, sporáky a varné desky, plynové topidla a další spotřebiče. Dále provádíme  opravy a rekonstrukce plynových rozvodů i veškeré topenářské práce. Samozřejmostí našich služeb je zprostředkování kontroly a revize plynových zařízení.

Precizně, kvalitně a odborně zhotovíme

panacek plynar 2
Na plynařské práce máme oprávnění podle vyhlášky č.250 /2021 Sb., a Nařízení vlády č. 191/222 Sb. S námi získáte spolehlivé, odborné a komplexní služby. Od instalace plynových kotlů přes opravy a realizace plynových rozvodů až po kontroly a revize plynových zařízení – revizním technikem.
Realizace plynových rozvodů
Instalace plynových spotřebičů
Plynařské práce s oprávněním
Opravy a rekonstrukce rozvodů
Kontaktujte nás

Získejte odborné plynařské práce

Hledáte profesionální plynaře v Jihomoravském kraji? Jsme tady pro vás! Pracujeme v Brně a v širokém okolí. Vyberte si svého plynaře a zavolejte nám.

1. Poptávka

Zavolejte nám, nebo napište svou poptávku.

2. Konzultace

Přijedeme za vámi na obhlídku a osobní konzultaci.

3. Nabídka

Připravíme vám návrh realizace a cenovou nabídku.

4. Realizace

V domluveném termínu se pustíme do práce.

Plynařské práce

Budeme se vám naplno věnovat

Vaše maximální spokojenost v rámci instalace plynu a zapojení plynových spotřebičů je pro nás na prvním místě. Proto si zakládáme na osobním přístupu a důkladném poznání vašich přání. Dříve než vám připravíme cenovou nabídku na plynařské práce, přijedeme za vámi na obhlídku. Navrhneme vám nejlepší řešení z pohledu funkčnosti, vzhledu i cenových nákladů. Přitom nevynecháme žádný detail. Protože jsme perfekcionisté a na detailech nám záleží!
od kapajiciho kohoutku hz instalo kontakt