HZ INSTALO

Komplexní topenářské práce

Realizujeme otopné systémy, instalujeme kotle a provádíme veškeré topenářské práce v Jihomoravském kraji.

IMG 20231110 145336668
topenarske prace hzinstalo 4
Topenářské práce

Topenářský servis a realizace topných systémů

Provádíme veškeré topenářské práce. Odborně a precizně vám zhotovíme rozvody topení pro rodinné domy, byty i průmyslové nemovitosti. Instalujeme kompletní topné systémy od zdroje tepla, akumulační nádoby přes teplovodní rozvody až po napojení na otopná tělesa – radiátory a instalujeme teplovodní podlahové vytápění. Realizujeme domácí kotelny rodinných domů i velké plynové kotelny pro bytové domy. Instalujeme kotle na tuhá paliva, tepelná čerpadla a plynové kotle včetně veškeré plynařské práce.

Získáte komplexní topenářské služby

panacek topeni 2

Součástí našich služeb jsou dílčí opravy i kompletní rekonstrukce topných systémů. Provádíme výměny radiátorů, výměny kotlů a náhradních komponentů, instalujeme termostatické hlavice k radiátorům, vyměňujeme ventily a provádíme další servisní práce.

Montáže podlahového topení
Rekonstrukce topných systémů
Instalujeme tepelná čerpadla
Odborné topenářské práce
Kontaktujte nás

Objednejte si poctivé topenářské práce

Topenáři pro Brno a Jihomoravský kraj jsou vám k službám. Rezervujte si svého topenáře, zavolejte nám. Přijedeme za vámi na osobní konzultaci.

1. Poptávka

Zavolejte nám, nebo napište svou poptávku.

2. Konzultace

Přijedeme za vámi na obhlídku a osobní konzultaci.

3. Nabídka

Připravíme vám návrh realizace a cenovou nabídku.

4. Realizace

V domluveném termínu se pustíme do práce.

Topenářské práce

Budeme se vám naplno věnovat

Vaše maximální spokojenost je pro nás na prvním místě. Proto si zakládáme na osobním přístupu a důkladném poznání vašich přání. Zavolejte nám, přijedeme za vámi na obhlídku, na jejímž základě připravíme cenovou nabídku. Navrhneme vám nejlepší řešení z pohledu funkčnosti, vzhledu i cenových nákladů. Přitom nevynecháme žádný detail. Protože jsme perfekcionisté a na detailech nám záleží!
od kapajiciho kohoutku hz instalo kontakt