HZ INSTALO

Rekonstrukce koupelen a bytového jádra

Provádíme kompletní rekonstrukce koupelen a bytových jader. Zhotovíme vám koupelnu snů přesně podle vašich představ.

IMG 20231114 162858660 HDR
rekonstrukce koupelen hp
Rekonstrukce koupelen

Postavíme vám koupelnu snů

Nabízíme vám kompletní rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč i dílčí řemeslné práce v oborech vodoinstalace a topenářství. Rekonstruujeme celá bytová jádra v bytových domech a samostatné koupelny v rodinných domech. Na přání realizujeme moderní, exotické i retro koupelny. Doporučíme Vám koupelnové studio pro zpracování grafické návrhu realizace.

V rámci realizace koupelny na klíč zajistíme přímou návaznost řemeslnických prací ve spolupráci s našimi externími spolupracovníky. V kooperaci zajišťujeme bourací práce včetně odvozu suti a následné zednické práce, elektrikářské práce a malířské práce. Sami pak provádíme vodoinstalace, topenářské práce, usazení van, sprchových koutů a další činnosti. Celkovou rekonstrukci se snažíme provádět co nejvíce na sebe řemeslně  navazující pro co nejkratší dobu realizace.  Následně naši zkušení spolupracovníci provádí pokládku dlažby a obkladačské práce. Na závěr provedeme instalace sanitární techniky, montáže vodovodních baterií, instalace sprchových systému Hansgrohe, sanitární keramiky  a dalších náležitostí.

Během rekonstrukce koupelny zajistíme

panacek rekonstrukce 2
Záleží nám na detailech, preciznosti a maximálně kvalitě. Víme, jak je koupelna pro život důležitá. Proto pracujeme bez zbytečných prostojů a čekání na navazující práce. Dbáme, aby realizace koupelny probíhala v co nejkratším čase, abyste nemuseli žít na staveništi.  
Bourací práce a odvoz suti
Instalatérské a topenářské práce
Pokládku dlažby a obkladů
Instalace zařízení a sanitární keramiky
Kontaktujte nás

Získejte cenovou nabídku

Rekonstrukce koupelen provádíme v Brně a v celém Jihomoravském kraji. Zavolejte nám a rezervujte si termín osobní schůzky.

1. Poptávka

Zavolejte nám, nebo napište svou poptávku.

2. Konzultace

Přijedeme za vámi na obhlídku a osobní konzultaci.

3. Nabídka

Připravíme vám návrh realizace a cenovou nabídku.

4. Realizace

V domluveném termínu se pustíme do práce.

Rekonstrukce koupelen

Budeme se vám naplno věnovat

Vaše maximální spokojenost je pro nás na prvním místě. Proto si během rekonstrukce koupelny zakládáme na osobním přístupu a důkladném poznání vašich přání. Dříve než vám připravíme cenovou nabídku rekonstrukce bytového jádra, přijedeme za vámi na obhlídku. Navrhneme vám nejlepší řešení z pohledu funkčnosti, vzhledu i cenových nákladů. Přitom nevynecháme žádný detail. Jsme perfekcionisté a na detailech nám záleží!
od kapajiciho kohoutku hz instalo kontakt